Aktualności

Data dodania: 18 czerwca 2019

Udane starty łomżyńskich tenisistów

Sandra z Anielą w Białymstoku, a Bartek w Ostrołęce. Zawodnicy klubu tenisowego UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrali Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne w tenisie do lat dwunastu i dziesięciu.

Aniela Galińska w pierwszej rundzie turnieju 6/3 6/4 pokonała Hannę Ignaciuk z KT Dzikiewicz Białystok. W drugiej rundzie 6/2 6/2 ograła Julię Tołstoj (UKS Sokół-Asy Białystok). W finale turnieju Aniela zmierzyła się z klubową koleżanką Sandrą Bałdygą, z którą wygrała pojedynek 6/3 6/4. 

Sandra w drodze do finału gładko pokonała Maję Iwanowską i Julię Chwieduk (obie zawodniczki z Białegostoku). Aniela wspólnie z Sandrą wygrały także grę deblową pokonując w finale po trzysetowym, zaciętym pojedynku parę Chwieduk - Ignaciuk  KT Dzikiewicz Białystok) 3/6 6/3 15/11.

Bartek Biedrzycki natomiast zwyciężył w Turnieju Tenis 10 w Ostrołęce. Nasz tenisista po wygranych pięciu pojedynkach w finale turnieju pokonał Borysa Michalika 2/2 5/1. Organizatorem zawodów było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Udostępnij