Aktualności

Data dodania: 8 lipca 2020

Wakacyjne pojedynki Wiktora Kosowskiego

Bardzo dobre występy ma za sobą Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym. W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Szczecinie zajął III miejsce, a w Warszawie w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów „doszedł” do ćwierćfinału.

Jak przekazuje trener Tomasz Wladziński w Szczecinie tenisista UKS Return Łomża w pierwszym meczu 6/1 6/1 ograł Sebastiana Marandę (Miejski Klub Tenisowy Łódź), a w kolejnym pojedynku 7/6 (4) 6/4 wygrał z Kacprem Królikowskim (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters). W walce o finał imprezy Wiktor Kosowski uległ 2/6, 5/7 Mikołajowi Biedermannowi z Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz.

W Warszawie łomżyński tenisista wygrał 6/2 6/3 z Igorem Daszczukiem (UKS RP Sport Olsztyn), a następnie po zaciętym meczu 7/6 (4) 5/7 (13/11) pokonał Patryka Pałyszko, ósmego tenisistę w Polsce U16 z Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki. W ćwierćfinale Wiktor Kosowski spotkał się z Patrykiem Stankiewiczem (AZS Poznań) i ten mecz  przegrał 2/6 3/6. 

 

Udostępnij