Aktualności

Data dodania: 25 maja 2017

„Piątuś Cup” po raz trzeci

Do Łomży na weekend przyjadą tenisistki z Gdańska, Sopotu, Poznania, Łodzi i Warszawy. Po raz trzeci na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek „Piątuś Cup”.

W zawodach rywalizują tenisistki wieku do 14 lat. Łomżyński turniej jest rozgrywany systemem grupowym, więc każda z zawodniczek przez trzy kolejne dni rozegra sześć meczów. Najwyżej sklasyfikowaną uczestniczką zawodów będzie Koralnik Laura z Fundacji Akademii Sportu PRO-AM Warszawa, dwudziesta w rankingu PZT. Łomżę reprezentować będzie Maja Cyndzas. Nazwa turnieju pochodzi od nazwy jogurtu dla dzieci „Piątuś - jednego z produktów mleczarni OSM Piątnica, która od początku jest sponsorem tytularnym turnieju. 
- Startujemy w piątek o godzinie 11.00. Zapraszamy miłośników tej pięknej dyscypliny sportu do obecności na całym turnieju w dniach 26 – 28 maja -  mówi Tomasz Wladziński z Uczniowskiego Klubu Sportowego RETURN Łomża. To ten klub wraz z III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży i OSM Piątnica, są organizatorami OTKM „Piątuś Cup”. - Serdecznie zapraszamy do kibicowania z rodziną i przyjaciółmi.

Udostępnij